FUNDUSZE EUROPEJSKIE DROGA DO INNOWACYJNYCH TECHNOLOGII

Serwisy Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider
Arrow
Arrow
Slider

FUNDUSZE EUROPEJSKIE DROGA DO INNOWACYJNYCH TECHNOLOGII

  • Edukacja i rozwój
  • Ekologia
Ulica
Kępa
Numer domu/lokalu
19,
Kod pocztowyFormat NN-NNN
97-200,
Miejscowość
Tomaszów Maz.
Logo Dni Otwartych
10:00 - 11:30

Zapraszamy na zwiedzanie oczyszczalni ścieków przy ul. Henrykowskiej 2/4 w Tomaszowie Mazowieckim.

Start godz. 10.00

Zwiedzanie trwa ok. 1,5 godziny

16:00 - 19:00

Po południu zapraszamy na Plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim, gdzie  zainscenizujemy  "małe laboratorium". Będzie można  zapoznać się z procesem oczyszczania miejskich ścieków i racjonalnym gospodarowaniem wodą.

Na najmłodszych będzie czekało wiele łamigłówek, rysowanek i innych atrakcji.

Będą także gadżety i ulotki promujące projekt oraz zachęcające mieszkańców do podłączania się do sieci kanalizacyjnej oraz wodociągowej wybudowanej w ramach Projektu.

Na znajdującej się na Placu Kościuszki scenie oprócz wielu atrakcji artystycznych będą puszczane zdjęcia związane z projektem oraz zaprezentowany zostanie projekt oraz korzyści jakie wynikają z wykorzystania środków unijnych.

Zakład gospodarki Wodno-Kanalizacyjnej w Tomaszowie Mazowieckim sp. z o.o.
447242292

Udostępnij

Logotypy

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.