Poznaj zajezdnię autobusową w Gdyni

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
 • Znak barw RP
 •     
Slide One
Slide One

Poznaj zajezdnię autobusową w Gdyni

 • Transport
Ulica
Platynowa
Numer domu/lokalu
19/21,
Kod pocztowyFormat NN-NNN
81-154,
Miejscowość
Gdynia
Autobusy dofinansowane ze środków UE
09:00 - 14:00

Przedsiębiorstwo Komunikacji Autobusowej Sp. z o.o. w Gdyni zaprasza do zwiedzania gdyńskiej zajezdni.

Wycieczki po naszej bazie odbędą się w 3 turach:

 • 9.00 - 10.00
 • 11.00 - 12.00
 • 13.00 - 14.00

Podczas zwiedzania opowiemy jak działa zajezdnia, pokażemy autobusy zakupione ze środków Unii Europejskiej i przeprowadzimy przez miejsca, które na co dzień są niedostępne, takie jak myjnia autobusowa, stacja diagnostyczna oraz paliwowa.

Dodatkowa atrakcja - zwiedzenie kabiny kierowcy.

Serdecznie zapraszamy!

Plan zwiedzania

 1. Zbiórka o godz. 13.00 przy dyspozytorni Przedsiębiorstwa Komunikacji Autobusowej Sp. z o.o. w Gdyni przy ul. Platynowej 19/21
 2. Wprowadzenie na teren naszej zajezdni przez pracownika, który opowie o specyfice pracy w naszym przedsiębiorstwie, jak również o realizowanym przez nas unijnym projekcie
 3. Przejazd przez myjnię automatyczną nowym autobusem elektrycznym
 4. Przejazd przez stację paliw
 5. Przejazd przez stację diagnostyczną
 6. Zwiedzanie kabiny kierowcy oraz możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia
 7. Odprowadzenie w bezpieczny sposób grupy zwiedzających do punktu zbiórki.

Warunki uczestnictwa w zwiedzaniu:

 1. Przedsiębiorstwo Komunikacji Autobusowej Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni zastrzega sobie prawo do dokumentowania wydarzenia w formie fotograficznej.
 2. Warunkiem uczestnictwa w zwiedzaniu jest wyrażenie zgody na rozpowszechnianie wizerunku przez osobę zwiedzającą zajezdnię, utrwalonego w dokumentacji fotograficznej z wydarzenia. Dokumentacja fotograficzna z wydarzenia będzie rozpowszechniana przez Przedsiębiorstwo Komunikacji Autobusowej Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni do celów promocji wydarzenia, funduszy europejskich oraz Przedsiębiorstwa Komunikacji Autobusowej Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni, poprzez stronę internetową www.pkagdynia.pl.
 3. Poprzez wzięcie udziału w zwiedzaniu zajezdni, osoba zwiedzająca wyraża zgodę na rozpowszechnianie jej wizerunku na warunkach określonych powyżej.
 4. Rozpowszechnienie dokumentacji fotograficznej z wydarzenia nie wymaga autoryzacji osoby utrwalonej na fotografii.
Przedsiębiorstwo Komunikacji Autobusowej Sp. z o.o.
Monika Karwowska

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.