Fundusze Unijne to CODZIENNOŚĆ! Budujemy dobro, tworzymy wartości

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wyszukiwarka

Fundusze Unijne to CODZIENNOŚĆ! Budujemy dobro, tworzymy wartości

  • Edukacja i rozwój
  • Warsztaty i szkolenia
Ulica
Przemysłowa
Numer domu/lokalu
8,
Kod pocztowyFormat NN-NNN
75-216,
Miejscowość
Koszalin
Zdjęcie zawiera zaproszenie do udziału w Dniu Otwartym Funduszy Europejskich, których odbędzie się 17 września od godz. 7:30 do 15:30 w Koszalińskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. przy ul. Przemysłowej 8 w Koszalinie.
07:30 - 15:30

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, w tym osoby fizyczne, przedstawicieli organizacji pozarządowych, jednostek samorządów terytorialnych, przedsiębiorców oraz lokalnych liderów do udziału w bezpłatnym wydarzeniu pn. „Fundusze Unijne to CODZIENNOŚĆ! Budujemy dobro, tworzymy wartości”. Podczas dnia otwartego nasi doradcy przybliżą Państwu zarówno szanse wynikające z ekonomii społecznej (stanowiącej uzupełnienie sektora prywatnego i publicznego), jak również możliwe dzięki Funduszom Europejskim pożyczki (JEREMIE 2) i dofinansowania, bardzo często stanowiące wyznacznik sukcesu dla ciekawych pomysłów i inicjatyw. Ponadto, postaramy się przedstawić dobre praktyki i odpowiedzieć na nurtujące Państwa pytania w zakresie szans rozwoju przedsiębiorstw społecznych i prywatnych.

Na dzień otwarty funduszy europejskich w Koszalińskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. nie obowiązują zapisy.

 

Koszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
660 175 211

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.