Groty z piaskiem w tle

Serwisy Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider
Arrow
Arrow
Slider

Groty z piaskiem w tle

  • Turystyka
Ulica
Pod Grotami
Numer domu/lokalu
2/6,
Kod pocztowyFormat NN-NNN
97-200,
Miejscowość
Tomaszów Mazowiecki
Groty z piaskiem w tle
10:00 - 18:00

Po raz kolejny zapraszamy na ul. Pod grotami 2/6 w Tomaszowie Mazowieckim na wydarzenie "Groty z piaskiem w tle". W programie m.in  bezpłatne zwiedzanie Podziemnej Trasy Turystycznej oraz gry i zabawy animacyjne z piaskiem w roli głównej.

Kolejną atrakcją jaką przygotowaliśmy dla Was to pokaz filmu "Historia piaskiem pisana" oraz spotkanie z legendarnymi lokatorami Grot - Zbójem Madejem i Diabłem Nagórzyckim. W pawilonie przy podziemnej trasie odbedzie się również otwarcie wystawy fotograficznej "Pilica zachwyca" autorstwa Zygmunta Dziedzińskiego.

16:00 - 19:00

W godzinach popołudniowych zapraszamy na  Plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim, na którym przedstawimy animacje artystyczne. Mamy dla  Was  warsztaty "Od ziarenka do bochenka" z prezentacją mielenia mąki na żarnach. A sam zbój Madej zaprasza na zabawy z piaskiem.

Gmina Miasto Tomaszów Mazowiecki
44 710 05 32 lub 723 585 656

Udostępnij

Logotypy

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.