Jak powstają domy pasywne

Serwisy Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider
Arrow
Arrow
Slider

Jak powstają domy pasywne

  • Edukacja i rozwój
  • Ekologia
Ulica
Ceramiczna
Numer domu/lokalu
2a,
Kod pocztowyFormat NN-NNN
98-220,
Miejscowość
Zduńska Wola
Jak powstają domy pasywne
10:00 - 14:00

Czy zastanawiali się Państwo jak w jeden dzień wyprodukować elementy na budowę domu pasywnego a następnie przewieść go na plac budowy w jednej ciężarówce ? Aby zbudować go w zaledwie 6 tygodni - taki dom zużywa nawet 20 razy mniej energii niż ten tradycyjny.

Jeżeli tak, to zapraszamy Państwa na Dzień Otwarty w firmie Izodom.W jego trakcie będzie można zapoznać się z naszą technologią. Pokażemy Państwu nasz proces produkcyjny od A do Z oraz otworzymy laboratoria oraz magazyny. Będziecie mogli własnoręcznie zbudować ściany z naszych dużych klocków i zobaczyć jakie to proste.

Program:
10.00-10.15 Przywitanie gości
10.15-12.00 Prezentacja multimedialna
12.00-14.00 Zwiedzanie fabryki, samodzielne budowanie ścian
14.00 Pożegnanie gości, rozdanie certyfikatów.

Potrzebna rezerwacja miejsc: marketing@izodom.pl lub 609401501.

Miejsce nie jest przystosowane dla osób z niepełnosprawnościami (miejsce organizacji w sali na piętrze, brak windy).

Izodom 2000 Polska
Justyna Osińska, 609-401-501, marketing@izodom.pl

Udostępnij

Logotypy

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.