Jesienny dzień życzliwości

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wyszukiwarka

Jesienny dzień życzliwości

  • Turystyka
Ulica
Glinki
Numer domu/lokalu
140,
Kod pocztowyFormat NN-NNN
85-861,
Miejscowość
Bydgoszcz
Logo projektu Młodzieżowe Ministerstwo Szczęścia
-

Zapraszamy chętne osoby do spędzenia czasu na świeżym powietrzu (spacerem/rowerem), a tym samym do udziału w grze terenowej po dzielnicy Glinki. Zabawa będzie możliwa za pomocą aplikacji Actionbound. Gra będzie nawiązywała do hasła "życzliwość", tytułu naszego projektu "Młodzieżowe Ministerstwo Szczęścia" realizowanego przez dziewięć miesięcy, finansowanego z Europejskiego Korpusu Solidarności (2020-2-PL01-ESC31-082794). Zadania/Wyzwania można będzie zrealizować samodzielnie, w duecie lub większą grupą.

Dostęp do gry będzie możliwy poprzez zeskanowanie querkodu zamieszczonego (przypiętego) w aktualnościach na stronie naszego Hufca Pracy:

https://pl-pl.facebook.com/hufiecpracywbydgoszczy.

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.