Kierunek-praca. Poznaj urząd pracy

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     
Slide One
Slide One

Kierunek-praca. Poznaj urząd pracy

  • Edukacja i rozwój
Ulica
Usługowa
Numer domu/lokalu
11,
Kod pocztowyFormat NN-NNN
84-200,
Miejscowość
Wejherowo
Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie
08:00 - 14:00

Zapraszamy serdecznie uczniów 8-ych klas szkół podstawowych na prelekcje z doradcą zawodowym na temat rynku pracy i wsparcia realizowanego ze środków unijnych:

  • Zajęcia odbędą się w szkołach podstawowych na terenie powiatu wejherowskiego,
  • Konsultacje w sprawie otrzymania wsparcia poprowadzą pracownicy urzędu pracy,
  • Odbędą się również indywidualne konsultacje dla osób piszących prace licencjackie i magisterskie o rynku pracy i projektach unijnych związanych z aktywizacją zawodową.

Formularze zgłoszeniowe na zajęcia i konsultacje będą dostępne na stronie internetowej oraz Facebooku Urzędu na tydzień przed wydarzeniem - od 30.09.2022 r.

09:00 - 10:30

W godz. 9:00-10:30 odbędą się warsztaty w siedzibie Urzędu Pracy dla wszystkich chętnych: zarejestrowanych i niezarejestrowanych w PUP w temacie: "Zasady poruszania się po rynku pracy oraz zawody przyszłości".

Formularze zgłoszeniowe dostępne będą na stronie internetowej oraz Facebooku Urzędu na tydzień przed wydarzeniem - od 30.09.2022 r.

Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie
sekretariat@pupwejherowo.pl

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.