Koncert Dawida Kwiatkowskiego

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wyszukiwarka

Koncert Dawida Kwiatkowskiego

  • Imprezy rodzinne
  • Koncerty
  • Kultura i sztuka
Ulica
Traugutta
Numer domu/lokalu
18,
Kod pocztowyFormat NN-NNN
90-113,
Miejscowość
Łódź
Zdjęcie pokazuje Łódzki Dom Kultury oraz wejście do Pasażu Kultury
19:00 - 21:00

Pasaż Kultury to jeden z wielu unijnych projektów realizowanych przez Łódzki Dom Kultury. Przyjdź, zobacz i zakosztuj kultury! Specjalnie dla Was w tym dniu wspaniały koncert Dawida Kwiatkowskiego. Wszystkich zapraszamy na wydarzenie w formie on-line, koncert będzie można zobaczyć na FB Zmieniamy Łódzkie i stronie internetowej Województwa Łódzkiego - więcej szczegółów na naszych mediach społecznościowych.

Osoby chcące przeżyć to wydarzenie na żywo zapraszamy do udziału w konkursach organizowanych na antenach regionalnych rozgłośni radiowych oraz na naszym profilu FB - Zmieniamy Łódzkie. Śledź nas - więcej szczegółów wkrótce!

Link do transmisji koncertu: 

https://vimeo.com/event/1273366

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.