Koncert na żywo Meli Koteluk

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wyszukiwarka

Koncert na żywo Meli Koteluk

  • Imprezy rodzinne
  • Koncerty
  • Kultura i sztuka
Ulica
Brama Wybrańców
Numer domu/lokalu
1,
Kod pocztowyFormat NN-NNN
43-200,
Miejscowość
Pszczyna
Park Zamkowy w Pszczynie
13:00 - 14:00

Zapraszamy do Parku Zamkowego w Pszczynie, gdzie z okazji Dni Otwartych Funduszy Europejskich odbędzie się kameralny koncert akustyczny Meli Koteluk.

Mela Koteluk jest artystką, wykonującą muzykę z pogranicza popu i rocka, która śpiewa i pisze tekty swoich piosenek. Sławę przyniosła jej już debiutancka płyta "Spadochron" z 2012 roku, za którą otrzymała dwie nagrody Fryderyka w kategoriach "Debiut roku" i "Artysta roku". Zarówno "Spadochron", jak i wtdana 2 lata później kolejna płyta – "Migracje" – sprzedały się w ponad 60 tys. egzemplarzy uzyskując status podwójnej platynowej płyty. W trakcie swojej kariery współpracowała z wieloma uznanymi na polskiej scenie muzycznej artystami, jak Tomasz Organek, Andrzej Smolik czy Krzysztof Zalewski.

Koncert odbędzie się na terenie Muzeum Zamkowego w Pszczynie, które zostało dofinansowane z Funduszy Europejskich.

Koncert ze względów sanitarnych będzie mogło obejrzeć na żywo ok. 130 osób. Chętnych prosimy o wypełnienie FORMULARZA REJESTRACYJNEGO.

GMINA PSZCZYNA
http://www.pszczyna.pl/kontakt/index

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.