"Ławeczka i asystencja" - rozwój usług opiekuńczych i asystenckich nad osobami potrzebującymi wsparcia w codziennym funkcjonowaniu PODCZAS FINAŁU DOFE STOBRAWA 2021 (GMINA POPIELÓW)

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wyszukiwarka

"Ławeczka i asystencja" - rozwój usług opiekuńczych i asystenckich nad osobami potrzebującymi wsparcia w codziennym funkcjonowaniu PODCZAS FINAŁU DOFE STOBRAWA 2021 (GMINA POPIELÓW)

  • Edukacja i rozwój
  • Warsztaty i szkolenia
Ulica
JAKUBA KANI
Numer domu/lokalu
11,
Kod pocztowyFormat NN-NNN
46-090,
Miejscowość
STOBRAWA
GMINA PRUDNIK
14:00 - 18:00

Ośrodek Pomocy Społecznej w Prudniku w dniu 19 września 2021r. w godz. 14.00 do 18.00 zaprasza na finał DOFE w Stobrawie gdzie odbędą się  bezpłatne warsztaty animacyjne prowadzone przez:

1. działającą przy OPS Prudnik placówkę wsparcia dziennego realizowaną  w formie pracy podwórkowe prowadzonej przez wychowawcę podwórkowego p.n. „PODWÓRKOWCY”,  powstałą w ramach projektu „ Bliżej rodziny i dziecka - wsparcie rodzin przeżywających trudności opiekuńczo-wychowawcze oraz wsparcie pieczy zastępczej - III edycja”. W ramach bezpłatnie prowadzonych zajęć będzie można wykonać papierowe origami, driucikowe zwierzątka, bawełniane stwory oraz zakładki do książek. Dzieci i młodzież będą mogły również współpracować i integrować się we wspólnych grach i zabawach ruchowych jak np kółko krzyżyk, rzut do celu czy wyścig stópek.

2. natomiast animator z powstałego przy OPS Prudnik Klubie Seniora „ ŁAWECZKA” w ramach projektu " Ławeczka i asystencja - rozwój usług opiekuńczych i asystenckich nad osobami potrzebujacymi wsparcia w codziennym funkcjonowaniu" zapewni wszystkim chętnym wspaniałą zabawę i zdobywanie nowych umiejętności na bezpłatnych warsztatach wyplatania z wikliny papierowej oraz zdobienia i dekoracji świec.

Wszystkim uczestnikom gwarantujemy wspaniałą zabawę oraz ciekawie spędzony czas. Serdecznie zapraszamy.

GMINA PRUDNIK
+48 77 406 70 38-39

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.