Majowa Noc z Jasielskim Domem Kultury

Serwisy Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider
Arrow
Arrow
Slider

Majowa Noc z Jasielskim Domem Kultury

 • Imprezy rodzinne
 • Koncerty
 • Kultura i sztuka
 • Sport
 • Turystyka
Ulica
Kołłątaja
Numer domu/lokalu
1,
Kod pocztowyFormat NN-NNN
38-200,
Miejscowość
Jasło
logo DOFE
-

Majowa Noc z Jasielskim Domem Kultury to wydarzenie kulturalne skierowane do wszystkich mieszkańców Jasła i okolic. W zmodernizowanych salach widowiskowych i muzycznych Jasielskiego Domu Kultury czekają na Was niezwykłe atrakcje. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Najmłodszych zapraszamy do obejrzenia znanych bajek w odmienionej, często zabawnej wersji, w spektaklu „Bajki na wspak”. Amatorów fotografii zaciekawi wernisaż prac Kamili Gajdy, jasielskiej gimnazjalistki. Natomiast fani muzyki mają okazję posłuchać różnych stylów – od muzyki klasycznej po latynoamerykańskie rytmy – podczas licznych koncertów. Dorosłych zachęcamy do udziału w interaktywnym spektaklu „Psychoterapia, czyli seks w życiu człowieka”. Wszyscy zainteresowani mogą zwiedzić Jasielski Dom Kultury i zapoznać się z jego działalnością.

17:30 - 23:00

Program Majowej Nocy:

 • 17.30 – „Bajki na wspak” – spektakl teatralny w wykonaniu Teatrzyku Maskotka z Jasielskiego Domu Kultury. Młodzi widzowie zobaczą znane bajki m.in. "Czerwony Kapturek" czy "Kopciuszek" w odmienionej wersji.
 • 18.00 – Wernisaż prac fotograficznych Kamili Gajdy, jasielskiej gimnazjalistki.
 • 18.30 – Spotkanie z Andrzejem Borowskim „Żmiju” – znanym z serialu „Drwale i inne opowieści Bieszczadu”.
 • 18.30 – Koncert zespołów artystycznych JDK oraz kwintetu instrumentów dętych blaszanych z Prywatnej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Jaśle. 
 • 19.30 – „Psychoterapia, czyli seks w życiu człowieka” – interaktywny spektakl w wykonaniu Tomasza Czajki i Mariana Bodzionego. Akcja sztuki rozgrywa się podczas wykładu psychoterapeuty. Scenariusz prelekcji wymyka się spod kontroli, co powoduje liczne zabawne zwroty akcji.
 • 20.45 – Koncert zespołu Mariachi „Los Amigos” – w repertuarze zespołu znajdują się rytmy latynoamerykańskie m.in. merengue, cumbia, son jarocho, huapango, musica ranchera, bolero, paso doble, la danza. 
 • 22.00 – Koncert RADULI SQUAD – muzycznie osobista mieszanka brzmieniowa, wielka improwizacja gitarowych doświadczeń, własny styl, wyjątkowa wrażliwość, charakterystyczne i rozpoznawalne brzmienie, sprawiają, że trudno nie fascynować się muzyczną osobowością Marka Raduli.
-

Dodatkowe atrakcje Dnia Otwartego Funduszy Europejskich w Jaśle zapewni Centrum Informacji Turystycznej i Kulturalnej (CITiK). Na mieszkańców czekają informacje o ofercie turystycznej i kulturalnej miasta, darmowe seansy filmowe, gra miejska, przemarsz nordic walking oraz darmowa fotobudka! Szczegółowe informacje na stronie CITiK.

Udostępnij

Logotypy

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.