Mała Scena Teatru Powszechnego w Łodzi

Serwisy Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider
Arrow
Arrow
Slider

Mała Scena Teatru Powszechnego w Łodzi

  • Kultura i sztuka
Ulica
Legionów
Numer domu/lokalu
21,
Kod pocztowyFormat NN-NNN
91-069,
Miejscowość
Łódź
Mała Scena Teatru Powszechnego w Łodzi
12:00 - 14:00

Zapraszamy do Teatru Powszechnego w Łodzi. W ramach Dni Otwartych aktor Andrzej Jakubas oprowadzi Państwa po Małej Scenie Teatru. Opowie o  historii jej powstania i zaprezentuje możliwości techniczne.

Oprowadzanie po Małej Scenie odbędzie się  w sobotę 11 maja w godzinach 12:00-14:00 w dwóch turach - o 12:00 i o 13:00. Obowiązują zapisy w Dziale Sprzedaży i Obsługi Widzów: bilety@powszechny.pl lub pod numerem telefonu 42 633 25 39 wew. 314.

Teatr Powszechny w Łodzi
https://powszechny.pl/pl/kontakt/

Udostępnij

Logotypy

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.