Miasteczko Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     
Slide One
Slide One

Miasteczko Funduszy Europejskich

  • Muzea i zabytki
Ulica
Leśna
Numer domu/lokalu
7,
Kod pocztowyFormat NN-NNN
16-010,
Miejscowość
Wasilków
Piętrowy, drewniany, okazały budynek stojący na tle drzew, wokół trawa z kwitnącymi kwiatami. Dach z trzema murowanymi kominami kryty gontem. Obiekt sfotografowanym z perspektywy prawego szczytu z zadaszonym wejściem z drewnianymi balustradami, po prawej stronie wejścia okno ze szprosami i okiennicami oraz półokrągłe okno na piętrze. Widoczne jest również główne wejście od frontu budynku, ganek z drewnianymi balustradami, filarami i kamienną podmurówką. Na frontowej ścianie znajdują się okna z okiennicami.
11:00 - 19:00

Zapraszamy do wspólnego świętowania 10. jubileuszowej edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich w Podlaskim Muzeum Kultury Ludowej - jednym z ciekawszych obiektów turystycznych w województwie podlaskim.

Miasteczko Funduszy Europejskich będzie doskonałą okazją do prezentacji różnorodności projektów realizowanych w naszym regionie z pomocą dotacji unijnych.

Wydarzenie adresowane jest do wszystkich. Wstęp wolny.

W Miasteczku znajdzie się: strefa Beneficjenta, strefa zabaw dla dzieci, a tu m.in. wata cukrowa, popcorn, fotobudka, warsztaty prowadzone przez pracowników muzeum, dmuchańce, malowanie twarzy, tort i wiele innych niespodzianek!

Ponadto, uczestnicy wydarzenia będą mogli zobaczyć efekty dwóch zrealizowanych przez Podlaskie Muzeum Kultury Ludowej projektów, dzięki którym udało się postawić i wyremontować część obiektów na terenie skansenu.

Będzie się działo!

Do zobaczenia!

FE barwy RP MR EFSI poziom pl 01

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.