Mieszkańcy Powiatu Gdańskiego aktywni zawodowo!

Serwisy Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider
Arrow
Arrow
Slider

Mieszkańcy Powiatu Gdańskiego aktywni zawodowo!

  • Edukacja i rozwój
  • Warsztaty i szkolenia
Ulica
Wojska Polskiego
Numer domu/lokalu
16,
Kod pocztowyFormat NN-NNN
83-000,
Miejscowość
Pruszcz Gdański
Mieszkańcy Powiatu Gdańskiego aktywni zawodowo!
09:00 - 14:00

Chcesz dowiedzieć się więcej o Unii Europejskiej i Funduszach Europejskich, o tym jak pozyskuje się środki finansowe z funduszy unijnych na wsparcie i aktywizację osób bezrobotnych?

Interesuje Ciebie gdzie i kiedy można spotkać się z doradcą zawodową, który pomoże określić predyspozycje zawodowe oraz zaplanować ścieżkę zawodową?

Chcesz poznać możliwości wsparcia osób bezrobotnych w wieku 30 lat i więcej zamieszkujących teren Powiatu Gdańskiego (szkoleniach, stażach, zatrudnieniu subsydiowanym)?

Przyjdź na Dzień z Funduszami Europjskimi a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania?

Zapraszamy!

Powiat Gdański
Biuro Projektu tel. 58 773-12-20

Udostępnij

Logotypy

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.