My doradzamy - Ty oszczędzasz!

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wyszukiwarka

My doradzamy - Ty oszczędzasz!

  • Ekologia
Ulica
Westerplatte
Numer domu/lokalu
2/3,
Kod pocztowyFormat NN-NNN
31-003,
Miejscowość
Kraków
My doradzamy -  Ty oszczędzasz!
08:00 - 15:00

Odwiedź punkt konsultacyjny na terenie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie i skorzystaj z bezpłatnych konsultacji Doradcy Energetycznego.

Nasze doradztwo kierujemy właśnie do Ciebie!
Przyjdź - odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Nie ma znaczenia, czy

  • planujesz inwestycje na własne potrzeby
  • jesteś przedsiebiorcą
  • reprezentujesz sektor publiczny
  • jesteś przedstawicielem sektora mieszkaniowego

Dni Otwarte Funduszy Europejskich to wyjątkowa okazja, by dowiedzieć się, jak zrealizować nowoczesną, efektywną ekonomicznie i przyjazną środowisku inwestycję.

Osoby zainteresowane konsultacjami prosimy - w miarę możliwości - o wcześniejszy kontakt mailem z Zespołem Doradców Energetycznych.

Informacja na temat Projektu Doradztwa Energetycznego:

Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE (Projekt Doradztwa Energetycznego) to projekt realizowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska (Beneficjent, Partner Wiodący) we współpracy z Partnerami na terenie całego kraju (wojewódzkie fundusze ochrony środowiska i gospodarki wodnej oraz Urząd Marszałkowski w Lublinie). Działania w ramach Projektu Doradztwa Energetycznego wspiera Ministerstwo Klimatu i Środowiska.

Projekt Doradztwa Energetycznego działa w oparciu o ogólnopolską sieć profesjonalnych doradców energetycznych, którzy będą Cię wspierać, doradzając nieodpłatnie w zakresie gospodarki niskoemisyjnej, efektywności energetycznej i odnawialnych źródeł energii.

Projekt finansowany jest w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2014-2020.

WFOŚiGW w Krakowie
doradztwo@wfos.krakow.pl

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.