My doradzamy – Ty oszczędzasz! Projekt Doradztwa Energetycznego w województwie łódzkim

Serwisy Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider
Arrow
Arrow
Slider

My doradzamy – Ty oszczędzasz! Projekt Doradztwa Energetycznego w województwie łódzkim

  • Ekologia
Ulica
Nowy Rynek
Numer domu/lokalu
-,
Kod pocztowyFormat NN-NNN
99-400,
Miejscowość
Łowicz
My doradzamy ty oszczędzasz plakat
16:00 - 22:00

Odwiedź punkt informacyjny Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi zlokalizowany w Łowiczu (Nowy Rynek) i skorzystaj z bezpłatnych konsultacji doradcy energetycznego.

Nasze doradztwo kierujemy właśnie do Ciebie!

Przyjdź, odpowiemy na wszystkie Twoje pytanie!

Nie ma znaczenia, czy

  • planujesz inwestycje na własne potrzeby,
  • jesteś przedsiębiorcą,
  • reprezentujesz sektor publiczny,
  • jesteś przedstawicielem sektora mieszkaniowego

- Dni Otwarte Funduszy Europejskich, to wyjątkowa okazja by dowiedzieć się jak zrealizować nowoczesną, efektywną ekonomicznie i przyjazną środowisku inwestycję.

 

Informacja na temat Projektu Doradztwa Energetycznego:

„Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE” (Projekt Doradztwa Energetycznego) to projekt realizowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska (Beneficjent, Partner Wiodący) we współpracy z Partnerami na terenie całego kraju (wojewódzkie fundusze ochrony środowiska i gospodarki wodnej oraz Urząd Marszałkowski w Lublinie).

Projekt Doradztwa Energetycznego działa w oparciu o ogólnopolską sieć profesjonalnych doradców energetycznych, którzy będą Cię wspierać, doradzając nieodpłatnie w zakresie gospodarki niskoemisyjnej, efektywności energetycznej i odnawialnych źródeł energii.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi
Małgorzata Skupińska, tel.: 42 66 34 140

Udostępnij

Logotypy

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.