NASZA WIELKA UNIJNA FLAGA

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     
Slide One
Slide One

NASZA WIELKA UNIJNA FLAGA

  • Imprezy rodzinne
  • Kultura i sztuka
Ulica
Rynek
Numer domu/lokalu
1,
Kod pocztowyFormat NN-NNN
41-500,
Miejscowość
Chorzów
NASZA WIELKA UNIJNA FLAGA
13:00 - 16:00

NASZA WIELKA UNIJNA FLAGA

8 października 2022 r. zapraszamy na chorzowski Rynek, zmodernizowany dzięki współfinansowaniu ze środków pochodzących z Unii Europejskiej, gdzie odbędzie się event rodzinny skierowany przede wszystkim do najmłodszych mieszkańców miasta.

Chorzowski Rynek to położony centralnie punkt naszego miasta i zarazem doskonała przestrzeń na promocję Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Nasze wydarzenie to wspólne malowanie wielkiej flagi Unii Europejskiej na całej powierzchni rynku!

Dodatkowo odbędzie się rodzinny konkurs rysunkowy dla uczestników naszego eventu pod hasłem „Mieszkam w Chorzowie, żyję w Unii Europejskiej”.

Malowanie flagi odbywać się będzie zakupioną przez organizatora kredą na utwardzonej przestrzeni rynku. Konkurs plastyczny będzie konkursem otwartym dla każdego z zachowaniem wszelkich założeń Polityki Równych Szans. Organizator zapewni wszystkim uczestnikom potrzebne materiały – kredę, papier i kredki, a także przestrzeń pozwalającą na zrealizowanie swoich prac. Zapewniamy również koordynatorów wydarzenia, w tym osoby zajmujące się na co dzień sztuką i malarstwem. Dodatkowo wydarzenie będzie posiadało wyjątkową oprawę muzyczną w postaci nagłośnienia scenicznego, a całość prowadzona będzie przez zatrudnionego konferansjera. Powołane na tę okazję Jury konkursowe oceni prace. Zwycięzcy otrzymają:

  • drobne upominki,
  • bilety wstępu do chorzowskich obiektów, które zostały zrealizowane przy współudziale środków unijnych – Muzeum Hutnictwa w Chorzowie oraz Planetarium Śląskiego.

Wydarzenie przyczyni się do promocji zaangażowania środków unijnych w przestrzenie i obiekty służące wszystkim mieszkańcom miasta, a także do integracji rodzin poprzez wspólną zabawę i międzypokoleniową aktywność.

Wydarzenie jest bezpłatne. Wstęp wolny.

Zapraszamy!

Miasto Chorzów - Miasto na Prawach Powiatu
Urząd Miasta Chorzów, ul. Rynek 1, 41-500 Chorzów, tel. 4165000

FE barwy RP MR EFSI poziom pl 01

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.