Nowoczesne kształcenie w Zespole Szkół Poligraficzno-Mechanicznych w Katowicach

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wyszukiwarka

Nowoczesne kształcenie w Zespole Szkół Poligraficzno-Mechanicznych w Katowicach

  • Edukacja i rozwój
  • Kultura i sztuka
  • Warsztaty i szkolenia
Ulica
Książęca
Numer domu/lokalu
27,
Kod pocztowyFormat NN-NNN
40-725,
Miejscowość
Katowice
Zespół Szkół Poligraficzno-Mechanicznych w Katowicach
09:00 - 15:00

Zespół Szkół Poligraficzno-Mechanicznych (ZSPM) w Katowicach zaprasza na Dni Otwarte Funduszy Europejskich, podczas których szkoła zaprezentuje swoją bazę dydaktyczno-wychowawczą i szkoleniową, która została rozbudowana dzięki wsparciu ze środków Unii Europejskiej.

DOFE 2021 w ZSPM będzie doskonałą okazją szczególnie dla młodych osób, które stoją przed wyborem szkoły i rozważają różne scenariusze na swoją przyszłość. Być może będzie to przyszłość poligrafa? ZSPM w Katowicach to szkoła o wieloletniej tradycji sięgającej początków XX wieku. Przez lata kształciła poligrafów, i tak też jest do tej pory, chociaż obecnie zawód ten wygląda zupełnie inaczej niż w momencie, gdy szkoła powstawała. Jeżeli jesteś ciekaw, jak taka praca wygląda i jak zmieniła się dzięki nowoczesnym technologiom, przyjdź na bezpłatne pokazy:

  • druku 3D,
  • pracy nowoczesnych maszyn introligatorskich
  • oraz pracy modelu automatycznej linii produkcyjnej.

Zobacz, jak uczymy i pracujemy, a być może będziesz chciał wrócić, żeby zostać poligrafem, informatykiem lub mechatronikiem uhonorowanym państwowym egzaminem cenionym na terenie całej Unii Europejskiej.

Grupy zorganizowane prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc. Pokazy będą odbywały się w III blokach:

  • od godziny 9:00;
  • od godziny 11:00;
  • i od godz. 13:00.

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.