Odjazdowe zwiedzanie z KM - Jazda na symulatorze

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wyszukiwarka

Odjazdowe zwiedzanie z KM - Jazda na symulatorze

  • Transport
Ulica
Chłopickiego
Numer domu/lokalu
53,
Kod pocztowyFormat NN-NNN
04-275,
Miejscowość
Warszawa
Flirt
09:40 - 14:20

Zapraszamy do zwiedzania pojazdów zakupionych w ramach Funduszy Europejskich wraz z udziałem w szkoleniu na symulatorze jazdy pociągiem. To wszystko odbędzie się na terenie Sekcji Napraw i Eksploatacji Taboru Warszawa Grochów.

Szkolenie odbędzie się w trzech turach:

9:40 – 11:00 – I tura

11:20 – 12:40 – II tura

13:00 – 14:20 - III tura

Zainteresowanych uprzejmie prosimy o zgłaszanie się na adres mailowy k.nastaga@mazowieckie.com.pl. Liczba miejsc ograniczona. Skontaktujemy się z osobami zakwalifikowanymi do udziału w wydarzeniu.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na facebooku oraz instagramie. W tym dniu opublikowany zostanie konkurs z nagrodami dotyczący wykorzystania środków UE przez Koleje Mazowieckie.

Zapraszamy do udziału!

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.