Odkrywamy nieoczywisty Toruń (gra miejska)

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wyszukiwarka

Odkrywamy nieoczywisty Toruń (gra miejska)

  • Turystyka
Ulica
Poznańska
Numer domu/lokalu
11/13,
Kod pocztowyFormat NN-NNN
87-100,
Miejscowość
Toruń
Grafika dotycząca gry miejskiej
-

Zapraszamy wszystkich chętnych do spróbowania swoich sił w grze miejskiej o nazwie "Odkrywamy nieoczywisty Toruń. Szlakiem Podgórza i Stawek".

Celem gry jest poznanie często niedocenianych dzielnic Torunia. Podczas gry będzie można zdobyć wiedzę na temat tamtejszych zabytków i miejsc mających znaczenie w historii miasta. Organizatorami gry jest młodzież z Ośrodka Szkolenia i Wychowania OHP w Toruniu biorąca udział w projekcie "Kulturalnie, aktywnie i zdrowo", finansowanym z Europejskiego Korpusu Solidarności. Gra została przygotowana w aplikacji Actionbound i jest dostępna pod linkiem https://en.actionbound.com/bound/odkrywamy-nieoczywisty-torun.

Zapraszamy do wędrówki bądź wyprawy na rowerach.

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.