Odwiedź Kutnowskie Centrum Usług Środowiskowych

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     
Slide One
Slide One

Odwiedź Kutnowskie Centrum Usług Środowiskowych

  • Zdrowie
Ulica
Klonowiec Stary
Numer domu/lokalu
47A,
Kod pocztowyFormat NN-NNN
99-306,
Miejscowość
Klonowiec Stary
Kutnowskie Centrum Usług Środowiskowych
08:00 - 16:00

Misją naszego projektu pt.: ,,Kutnowskie Centrum Usług Środowiskowych jest poprawa jakości i dostępu do usług medyczno-opiekuńczych służących zaspokojeniu rosnących potrzeb wynikających z niesamodzielności osób potrzebujących wsparcia w codziennym funkcjonowaniu,
w tym osób starszych lub z niepełnosprawnościami z terenu powiatu Kutnowskiego.
W ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich w dniu 07.10.2022 roku serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w nieodpłatnych w warsztatach, pokazach i poradach psychologicznych zorganizowanych przez Kutnowskie Centrum Usług Środowiskowych w Klonowcu Starym 47A.
Wszyscy zainteresowani odbędą ,,ciekawą wycieczkę po naszym projekcie’’ i będą mogli aktywnie uczestniczyć w zajęciach projektowych, zwłaszcza w:
• warsztatach terapii zajęciowej
• w terapii ruchowej
• poradach psychologa
Poznacie również Państwo atrakcyjną nieodpłatną ofertę wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjno - opiekuńczego.
Z wybranych, dogodnych miejsc oferujemy Państwu nieodpłatny transport podczas Dni Otwartych Funduszy Europejskich na trasie Kutno - Klonowiec Stary – Kutno.

Wszystkie informacje o Dniach Otwartych Funduszy Europejskich zorganizowanych przez Kutnowskie Centrum Usług Środowiskowych można uzyskać pod numerem telefonu biura projektu: 726-004-432

 

CENTRUM INNOWACJI I SPOŁECZENEJ EKONOMII
726-004-432

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.