Odwiedź i poznaj Domu Utopii

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wyszukiwarka

Odwiedź i poznaj Domu Utopii

  • Kultura i sztuka
Ulica
Osiedle Szkolne 26A
Numer domu/lokalu
26A,
Kod pocztowyFormat NN-NNN
31-978,
Miejscowość
Kraków
Odwiedź i poznaj Domu Utopii
17:00 - 20:00

Dom Utopii to pierwsze miejsce w Nowej Hucie, które oferuje rezydencje artystyczne wraz z zapleczem pracowni artystycznych. Miejsce spotkań mieszkańców Nowej Huty z artystami, amatorów z profesjonalistami różnych dziedzin, którzy przyjadą tu nie tylko z różnych stron Polski, ale również ze świata, żeby razem tworzyć, myśleć, współodczuwać i działać.

To nowoczesne centrum edukacyjne, pracownie rzemieślnicze, przestrzeń spotkań, rezydencje artystyczne oraz strefa ruchu i odpoczynku. W budynku, który może pomieścić 600 osób, realizowana będzie pozateatralna linia programowa Łaźni Nowej: warsztaty, koncerty, performance, pokazy filmowe, dyskusje społecznego uniwersytetu, spotkania literackie, działania łączące w sobie nowatorskie pomysły, formy i idee.

Zwiedzanie odbywa się w dwóch turach:

  • I tura  - 17:00 - 18:00
  • II tura - 19:00 - 20:00

Czas zwiedzania 60 - 90 minut, wstęp wolny.

Aby wziąć udział w oprowadzaniu należy wcześniej się zapisać pod adresem bilety@laznianowa.pl.

Obowiązuje limit zwiedzających - 25 osób, bez ograniczeń wiekowych.

Budynek jest dostępny dla osób z niepełnosprawnością ruchową

 

Teatr Łaźnia Nowa
510132999

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.