Porozmawiajmy o talentach

Serwisy Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider
Arrow
Arrow
Slider

Porozmawiajmy o talentach

  • Edukacja i rozwój
Ulica
Aleja Solidarności
Numer domu/lokalu
14A,
Kod pocztowyFormat NN-NNN
83-110,
Miejscowość
Tczew
Plakat promujący wydarzenie.
08:25 - 10:00

Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie zaprasza uczniów szkół podstawowych z terenu powiatu tczewskiego na warsztaty z doradcą zawodowym pt. "Porozmawiajmy o talentach", które odbędą się już 10 maja, w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich.

Dowiesz się jaka jest różnica między talentem, a umiejętnością.

Dodatkowo poznasz, które umiejętności są aktualnie cenione przez pracodawców i że warto ufać swoim siłom.

Zajęcia będą polegać na przygotowaniu w grupie symbolu graficznego talentu, przy użyciu kości Story Cubes, które tworzą historię. Określisz swoje talenty, korzystając z Rope Puller'a tworząc napis.

Wszystkie te zajęcia uczą.

Uczą komunikacji, pracy zespołowej, kreatywności.

Pamiętaj każdy posiada talent i to nie jeden.

Serdecznie zapraszamy!

10:00 - 12:00

Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie serdecznie zaprasza również uczniów szkoły ponadpodstawowej na wizytę w siedzibie Urzędu.

Będziesz miał możliwość zapoznania się z działalnością naszej placówki.

Zaprezentujemy projekty realizowane przez tutejszy Urząd dedykowane osobom w wieku 18-29 lat.

Od godziny 10:00, będąc tego dnia w urzędzie, poznasz jak wygląda praca w takim miejscu oraz jego zakamarki, które na co dzień nie są dostępne dla osób z zewnątrz.

Dodatkowo każdy uczestnik dowie się o możliwościach pozyskiwania środków z Funduszy Europejskich na wsparcie osób bezrobotnych, a także o realizowanych projektach skierowanych do osób młodych.

Zainteresowanych udziałem w Dniu Otwartych Funduszy Europejskich, prosimy o kontakt z urzędem pod telefonem 58 532 82 72 wew. 327.

Serdecznie zapraszamy!

Poznaj swój talent i urząd pracy!

Powiat tczewski / Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie
Aleja Solidarności 14A, 83-110 Tczew

Udostępnij

Logotypy

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.