Piątka na piątkę

Serwisy Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider
Arrow
Arrow
Slider

Piątka na piątkę

  • Kultura i sztuka
Ulica
1 Maja
Numer domu/lokalu
149,
Kod pocztowyFormat NN-NNN
58-305,
Miejscowość
Wałbrzych
budynek biblioteki
-

Dzięki funduszom unijnym miasto wyremontowało budynek w jednej z rewitalizowanych dzielnic Wałbrzycha. Mieści się w nim m.in. przestrzenna nowoczesna filia biblioteczna. Jest ona bardzo potrzebna w tej części miasta, pełni ważne funkcje nie tylko kulturotwórcze, ale również środowiskowe. Mieszkańcy Sobięcina mają teraz piękne miejsce, gdzie mogą uczestniczyć w spotkaniach, warsztatach, prelekcjach i pokazach multimedialnych. Zbiory biblioteczne zostały powiększone w ostatnim czasie o filmy i audiobooki.
W tym dniu zapraszamy na bezpłane warsztaty, gry i prezentacje:

 

13:00 - 14:00

Warsztaty kulturowe dla najmłodszych "Wszystkie dzieci świata".

14:00 - 15:30

Turniej gier planszowych dla dzieci i młodzieży.

15:30 - 16:30

Wyścigi - zabawy z X-boxem dla małych i dużych.

17:00 - 18:00

"Salvador Dali - geniusz czy szaleniec?" - zapraszamy na prezentację multimedialną dla dorosłych z okazji rocznicy urodzin kontrowersyjnego artysty.

 

-

Wstęp wolny!

Powiatowa i Miejska Bilioteka Publiczna "Biblioteka pod Atlantami" w Wałbrzychu

Udostępnij

Logotypy

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.