Plac Kościuszki - otwarty na Fundusze

Serwisy Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider
Arrow
Arrow
Slider

Plac Kościuszki - otwarty na Fundusze

  • Imprezy rodzinne
  • Koncerty
  • Kultura i sztuka
Ulica
Plac Kościuszki
Numer domu/lokalu
-,
Kod pocztowyFormat NN-NNN
97-200,
Miejscowość
Tomaszów Mazowiecki
Plac Kościuszki - otwarty na Fundusze
16:00 - 22:00

Promocja projektu odbędzie się 12 maja 2019 r. bezpośrednio w miejscu jego realizacji, tj. na płycie placu Kościuszki podczas  Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Zaprezentujemy na przygotowanej scenie efekty wykorzystania środków unijnych w Tomaszowie Mazowieckim, zorganizujemy także stoisko wystawiennicze, na którym będą prowadzone działania promocyjne. Podzielimy się z Wami historią przebiegu inwestycji oraz tym w jaki sposób plac jest obecnie wykorzystywany.   Wyświetlane będą  zdjęcia z przebiegu inwestycji, zajęć rekreacyjnych, kulturalnych i sportowych.

Na uczestników czekają  widokówki, foldery, gadżety promujące.

Gmina Miasto Tomaszów Mazowiecki
44 7100329

Udostępnij

Logotypy

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.