"Plastusiowy pamiętnik" w Teatrze Nowym w Zabrzu

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wyszukiwarka

"Plastusiowy pamiętnik" w Teatrze Nowym w Zabrzu

  • Imprezy rodzinne
  • Kultura i sztuka
Ulica
Plac Teatralny
Numer domu/lokalu
1,
Kod pocztowyFormat NN-NNN
41-800,
Miejscowość
Zabrze
"Plastusiowy pamiętnik" w Teatrze Nowym w Zabrzu
17:00 - 19:00

Zapraszamy na spektakl dla dzieci pt. „Plastusiowy pamiętnik” w Teatrze Nowym w Zabrzu, którego rozbudowa i remont wraz z infrastrukturą techniczną zostały przeprowadzone z Funduszy Europejskich.

„Plastusiowy pamiętnik” Marii Kownackiej pierwszy raz ukazał się w „Płomyczku” dnia 2 września 1931 roku, a książka wydana została w roku 1936 i od tego czasu cieszy się niesłabnącą sympatią wielu pokoleń. Miał też wiele wydań powojennych, a wielką popularność zyskał dzięki ekranizacji filmowej z lat 80.

Spektakl w adaptacji i reżyserii Zbigniewa Stryja rozpocznie się na deskach Teatru Nowego w Zabrzu o godzinie 17:00 i planowo potrwa ok. 1h 40min.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o zapisanie się poprzez FORMULARZ REJESTRACYJNY. W ramach Dni Otwartych przedstawienie będzie mogło zobaczyć 200 osób.

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.