Pływanie na "5-tkę" - basen CRS w Zielonej Górze

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     
Slide One
Slide One

Pływanie na "5-tkę" - basen CRS w Zielonej Górze

  • Sport
  • Zdrowie
Ulica
Sulechowska
Numer domu/lokalu
41,
Kod pocztowyFormat NN-NNN
65-022,
Miejscowość
Zielona Góra
Basen CRS
06:00 - 22:00

W dniu 7.10.2022r. w godzinach otwarcia basenu CRS w Zielonej Górze, 2h pływania będą kosztować jedynie 5 zł - w przypadku przekroczenia czasu naliczana będzie dodatkowa opłata w wysokości 0.30/zł za minutę.

o nas: Basen CRS

W największej niecce basenu rekreacyjnego znajdą się takie atrakcje jak: balon wodny o średnicy 15 m, dzika rzeka, leżanki wodne, ścianka wspinaczkowa, różnego rodzaju masaże wodne, mostek, zjeżdżalnia - tzw. cebula, półotwarta zjeżdżalnia salamandra, podwójna zjeżdżalnia szerokotorowa, mały basen do nauki pływania, 8-torowy basen o długości 25 m.

Dodatkowo na terenie basenu rekreacyjnego znajduje się jedna z najdłuższych w Polsce zjeżdżalnia rurowa o długości 210 m, 90-metrowa zjeżdżalnia rurowa, cztery hydromasaże (w tym dwa z solanką) oraz brodzik dla małych dzieci ze zjeżdżalnią – zwierzątkiem. W pobliżu brodzika usytuowano pomieszczenie dla matki z dzieckiem.

Do części basenowej przylega strefa spa. Na piętrze, gdzie dostać się można schodami bezpośrednio z hali basenowej, znajduje się strefa wypoczynku z leżakami oraz „mokra” część gastronomiczna, do której przylega restauracja, dostępna ze wszystkich pozostałych stref Centrum.

Zapraszamy!

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zielonej Górze
68 412 50 00

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.