Po-waga przede wszystkim

Serwisy Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider
Arrow
Arrow
Slider

Po-waga przede wszystkim

  • Edukacja i rozwój
  • Warsztaty i szkolenia
  • Zdrowie
Ulica
Kalsk
Numer domu/lokalu
122,
Kod pocztowyFormat NN-NNN
66-100,
Miejscowość
Sulechów
Lubuski Ośrodek Innowacji i Wdrożeń Agrotechnicznych
-

Lubuski Ośrodek Innowacji i Wdrożeń Agrotechnicznych Sp. z o.o. serdecznie zaprasza na bezpłatne* warsztaty pn. „Po-waga przede wszystkim”.

Wydarzenie to to nie tylko jedyna i niepowtarzalna okazja, aby zwiedzić Lubuski Ośrodek Innowacji i Wdrożeń Agrotechnicznych Sp. z o.o. w Kalsku - instytucję zrealizowaną dzięki Funduszom Europejskim. Jest to także możliwość zaczerpnięcia wiedzy teoretycznej oraz praktycznej od specjalistów z branży żywieniowej. Jak prawidłowo się odżywiać? Czym się kierować układając codzienny jadłospis? Jak profesjonalnie przeprowadzić analizę składu i masy ciała? Na te i inne pytania z pewnością udzielimy wyczerpujących odpowiedzi.

* Nie ma obowiązku wcześniejszej rezerwacji miejsc. Dla każdego uczestnika, w ramach dnia warsztatowego, przewidziano catering kawowy oraz słodki poczęstunek.

09:00 - 09:45

Podstawowe zasady prawidłowego żywienia, piramida zdrowego żywienia- wykład

09:45 - 10:45

Praktyczne wskazówki w układaniu codziennego jadłospisu.

11:00 - 11:45

Analiza składu ciała i pomiar fałdów skórno-tłuszczowych - podstawy teoretyczne.

11:45 - 12:30

Analiza składu ciała uczestników szkolenia przy pomocy wagi TANITA.

12:45 - 13:30

Pomiar fałdów skórno-tłuszczowych.

13:30 - 14:00

 Podsumowanie warsztatów i dyskusja.

Lubuski Ośrodek Innowacji i Wdrożeń Agrotechnicznych Sp. z o.o.

Udostępnij

Logotypy

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.