Podróż po Europie - koncert

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wyszukiwarka

Podróż po Europie - koncert

  • Koncerty
Ulica
Kościeleckich
Numer domu/lokalu
6,
Kod pocztowyFormat NN-NNN
85-033,
Miejscowość
Bydgoszcz
Muzycy na scenie, w tle na ekranie logo Dni Otwartych z 2019 r.
15:00 - 17:00

Zapraszamy na koncert! Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja darmowych wejściówek pod numerem 56 62 18 435. Liczba miejsc ograniczona. Pośpiesz się.:-)

Podróż po Europie to wydarzenie, podczas którego będziemy mogli odwiedzić różne zakątki Europy.

Muzycy z Polski i z zagranicy zabiorą nas w podróż, której szlak wiedzie przez Szwecję, Polskę Włochy Francję i Hiszpanię.

Wystąpią: Renata Przemyk, Dominika Jaszczyńska, Maria Rodriguez, Vivian Buczek, Paweł Wolsztyński, Chris Schittulli (Francja), Marco Bocchino (Włochy).

Koncert będzie transmitowany tutaj: https://youtu.be/q7l4axK_52U

Wszystkich, którym nie udało się uzyskać wejściówek zachęcamy do obejrzenia transmisji.

Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy
56 62 18 435

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.