Zasil się alternatywną energią i poznaj innowacyjne projekty Politechniki Białostockiej!

Serwisy Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider
Arrow
Arrow
Slider

Zasil się alternatywną energią i poznaj innowacyjne projekty Politechniki Białostockiej!

  • Edukacja i rozwój
Ulica
Zwierzyniecka
Numer domu/lokalu
16,
Kod pocztowyFormat NN-NNN
15-001,
Miejscowość
Białystok
Centrum Nowoczesnego Kształcenia Politechniki Białostockiej
09:00 - 14:30

Politechnika Białostocka zaprasza na Dzień Otwarty Funduszy Europejskich – to okazja, żeby uczestniczyć w ciekawych wydarzeniach i zwiedzić obiekty zrealizowane na uczelni dzięki unijnemu wsparciu, tj. Centrum Nowoczesnego Kształcenia oraz Centrum Inno-Eko-Tech.

Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny. Zapraszamy zarówno grupy zorganizowane, jak i uczestników indywidualnych. Chętnych prosimy o rejestrację (odrębnie na każde z zaproponowanych wydarzeń): telefoniczne 85 746 90 48 lub wysyłając e-mail: promocja@pb.edu.pl. Zgłoszenia przyjmujemy do 9 maja do godz. 15:00.

PROGRAM:

9:00 - 14:30 – bezpłatne konsultacje doradcy energetycznego  w punkcie konsultacyjnym Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Białymstoku - przed Wydziałem Elektrycznym PB (ul. Wiejska 45A)

10:00 – 10:30 - I tura - Biblioteka PB. Stwarzamy możliwości! – wycieczka po najnowocześniejszej bibliotece w regionie, ul. Zwierzyniecka 16

10:30 – 11:00 - Odkrywaj świat dzięki funduszom! – prezentacja pracowników Biura ds. Współpracy Międzynarodowej PB, aula w Centrum Nowoczesnego Kształcenia, ul. Zwierzyniecka 16.

Gorące słońce Argentyny czy zimny wiatr Finlandii – dowiedz się jak „smakuje” kultura w różnych zakątkach świata. Dzięki programowi Erasmus+ oraz partnerom Politechniki Białostockiej możecie odwiedzić uniwersytety na całym świecie, rozwijać badania w ich laboratoriach i bibliotekach, nawiązywać kontakty z naukowcami. Podczas prezentacji opowiemy działaniach wpływających na rozwój umiędzynarodowienia naszej uczelni, możliwościach wyjazdów na studia, praktyki i szkoły letnie na całym świecie. Zapraszamy w wspólną podróż!

11:00 – 11:30 – II tura - Biblioteka PB. Stwarzamy możliwości! – wycieczka po najnowocześniejszej bibliotece w regionie, ul. Zwierzyniecka 16

11:00 – 11:30 – I tura - Zwiedzanie Inno-Eko-Tech Innowacyjnego Centrum Dydaktyczno-Badawczego Alternatywnych Źródeł Energii, Budownictwa Energooszczędnego i Ochrony Środowiska Politechniki Białostockiej, ul. Wiejska 45E

11:40 – 12:10 – II tura - Zwiedzanie Inno-Eko-Tech Innowacyjnego Centrum Dydaktyczno-Badawczego Alternatywnych Źródeł Energii, Budownictwa Energooszczędnego i Ochrony Środowiska Politechniki Białostockiej, ul. Wiejska 45E

12:30 – 13:00 – Zwiedzanie Pracowni Światłowodów Specjalnych – zobacz jak powstają światłowody w laboratorium, które wybudowano ze środków UE w ramach projektu Centrum Nowoczesnego Kształcenia, ul. Zwierzyniecka 10 (grupa zwiedzających do 12 osób, w przypadku przekroczenia tego limitu uczestnicy będą proszeni o podział na grupy i wejścia w kolejnych turach).

10 maja zapraszamy też do udziału w konkursie wiedzy na temat Unii oraz Funduszy Europejskich na antenie Radia Akadera. Do zdobycia atrakcyjne nagrody! www.akadera.bialystok.pl

Politechnika Białostocka
85 746 90 48

Udostępnij

Logotypy

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.