Pora Odkryć

Serwisy Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     
Slide One
Slide One

Pora Odkryć

  • Edukacja i rozwój
  • Muzea i zabytki
Ulica
Rynek
Numer domu/lokalu
4,
Kod pocztowyFormat NN-NNN
33-100,
Miejscowość
Tarnów
Kamienica Rynek 4 w Tarnowie
10:00 - 17:00

Odwiedź Pasaż Odkryć - wyjątkowe miejsce na mapie Tarnowa, umożliwiające bezpośredni kontakt z nauką i swobodną eksplorację jej tajemnic.

Nasze Centrum Nauki i Techniki mieści się w samym sercu miasta, w zabytkowej kamienicy, której renowacja i modernizacja została nagrodzona przez Stowarzyszenie Konserwatorów Zabytków.

Zapraszamy na ścieżkę edukacyjną poświęconą odkrywaniu, aktywności towarzyszącej nam na co dzień, a będącej podstawą rozwoju naszej cywilizacji.

Na przestrzeni tysięcy lat cała gama odkryć, od maleńkich do przełomowych, sprawiła, że sięgnęliśmy gwiazd.
Sale naszej ekspozycji poświęcone są kolejnym etapom odkrywania, a patronują im wybitne postacie związane z Tarnowem.


Poza zwiedzaniem Pasażu zapraszamy również na seanse w naszym planetarium. To rozrywka połączona z dawką solidnej wiedzy o Wszechświecie.
Opiekunowie planetarium są tutaj przewodnikami podczas kosmicznych podróży, wciągają w świat astronomii i z pasją dzielą się jej tajemnicami.

Wydarzenie  bezpłatne.

Zapraszamy!

Gmina Miasta Tarnowa
tel.: 14 688 88 86, email: biuro@pasazodkryc.pl

FE barwy RP MR EFSI poziom pl 01

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.