Powarkiwania Drogi Mlecznej

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wyszukiwarka

Powarkiwania Drogi Mlecznej

  • Kultura i sztuka
Ulica
Rajska
Numer domu/lokalu
12,
Kod pocztowyFormat NN-NNN
33-332,
Miejscowość
Kraków
Na zdjęciu dwie osoby. Obejmują się. Ubrani są w białe spodnie i marynarki z frędzlami. Na głowach czarne peruki przypominające fryzurę Elvisa Presley'a. Podłoga jest zielona. Na podłodze leżą białe kule w różnych rozmiarach. Tło jest czarne.
18:00 - 19:45

Zapraszamy na spektakl Powarkiwania Drogi Mlecznej w reżyserii W. Klemma

Powarkiwania Drogi Mlecznej Bonn Parka to idealny dramat, by postawić wszystko na głowie. Na scenie. Poza nią przecież już od dawna wszystko na głowie stoi. Nie bardzo wiadomo, jak oceniać rzeczywistość, jakie wyciągać wnioski, w co wierzyć, a w co nie. My, twórcy czujemy się jak w wielkiej maszynie deprawacyjnej. Czyż moglibyśmy teraz dawać rady, pocieszać, budzić sumienia, zabawiać? Nie ma mowy! Teraz jest czas na kosmiczną podróż z mini mini alienem albo na nienasycony żołądek Heidi Klum, na kilka chwil szczerości z Otrzeźwiałym Donaldem Trumpem, albo na giętki język palącej nałogowo żyrafy. A z resztą... jak pewnie sami czujecie – teraz jest czas na wszystko poza myśleniem o najbliższych pięciu minutach. Dobranoc!

W ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich przygotowaliśmy specjalną ofertę.

Na hasło FUNDUSZE EUROPEJSKIE będzie możliwość zakupu biletów w promocyjnej cenie 50 zł (cena regularna: 79 zł).

Bilety można zakupić wyłącznie w kasie Teatru, ale istnieje możliwość telefonicznej rezerwacji miejsc. Jedna osoba może kupić nie więcej niż dwa bilety w cenie promocyjnej. Ilość miejsc ograniczona.

Więcej informacji na www.teatrwkrakowie.pl Biuro Rezerwacji czynne od pn-pt w godzinach 09:00 - 15:00; telefon 12 424 45 25, 12 424 45 28

Teatr im. Juliusza Słowackiego w Krakowie
Biuro Rezerwacji czynne od pn-pt w godzinach 09:00 - 15:00; telefon 12 424 45 25, 12 424 45 28

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.