POWER-owy zawrót głowy

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wyszukiwarka

POWER-owy zawrót głowy

  • Warsztaty i szkolenia
Ulica
Urbanowicza
Numer domu/lokalu
2,
Kod pocztowyFormat NN-NNN
41-500,
Miejscowość
Chorzów
Zdjęcie przedstawia budynek Urzędu Pracy w Chorzowie, w którym są realizowane projekty unijne. W prawym dolnym rogu jest  logo Unii Europejskiej.
09:00 - 13:00

Matura ..i co dalej? Zrób pierwszy krok do kariery z pomocą Funduszy Europejskich!

Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie organizuje warsztaty aktywizacji zawodowej dla młodzieży ostatnich klas technikum ekonomicznego w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego. Uczestnicy będę mieli okazję:

  • spotkać się z osobami, które założyły firmę lub znalazły pracę w wyniku wsparcia w projektach i posłuchać ich inspirujących historii,
  • dowiedzieć się, jak w praktyce pozyskać dotację z Funduszy Europejskich na założenie własnego biznesu,
  • poznać ofertę Programu Wiedza Edukacja Rozwój dla osób do 30 roku życia  oraz dla pracodawców,którzy zatrudniają osoby młode,

Po warsztatach doradcy zawodowi PUP w Chorzowie oraz zaproszeni przedsiębiorcy odpowiedzą na wszelkie pytania na zorganizowanym w szkole stanowisku informacyjnym.

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.