"Powiat brzeski - sprawdź jakie masz możliwości"

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     
Slide One
Slide One

"Powiat brzeski - sprawdź jakie masz możliwości"

  • Edukacja i rozwój
Ulica
Marszałka Józefa Piłsudskiego
Numer domu/lokalu
19,
Kod pocztowyFormat NN-NNN
32-800,
Miejscowość
Brzesko
Logo Centrum Aktywizacji Zawodowej
08:00 - 14:00

Jesteś osobą bezrobotną albo poszukującą nowej pracy? Weź udział w bezpłatnych konsultacjach z doradcami zawodowymi i pośrednikami pracy. Otrzymasz cenne informacje na temat możliwości pozyskania środków umożliwiających aktywizację zawodową oraz korzyści z tego płynących. Nasi spejaliści pomogą Ci także w wyborze lub zmianie zawodu. Podpowiedzą również jak zaplanować karierę, rozwój zawodowy oraz uzupełnienić kwalifikacje zawodowe. 

Wcześniejsza rejestracja nie jest wymagana.

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.