Poznaj Ogród Doświadczeń

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wyszukiwarka

Poznaj Ogród Doświadczeń

  • Edukacja i rozwój
Ulica
Aleja Pokoju
Numer domu/lokalu
68,
Kod pocztowyFormat NN-NNN
31-580,
Miejscowość
Kraków
Ogród Doświadczeń - tor saneczkowy
13:00 - 14:00

Zapraszamy do krakowskiego Ogrodu Doświadczeń im. Stanisława Lema na warsztaty edukacyjne pn. "Woda wokół nas". Są to zajęcia skierowane do rodzin z dziećmi. Uczestnicy zajęć będą mogli poznać właściwości wody i dowiedzieć się jak krąży ona w przyrodzie. Zrobimy m.in. chmurę w słoiku i wir wodny w butelce, a ponadto dzięki wodzie zaczerpniemy odrobiny magii obserwując znikającą monetę.

Udział w zajęciach jest możliwy po dokonaniu wcześniejszej rezerwacji pod numerem telefonu (12) 428 66 00 wew. 11.

Warsztaty odbędą się w godzinach:

13.00 - 14.00

16.00 - 17.00

 

Dodatkowo osoby, które dokonały rezerwacji na zajęcia, mają możliwość zakupu zniżkowego biletu w cenie 1 zł i zwiedzenia całego Ogrodu Doświadczeń, gdzie na powierzchni ponad 6 ha znajduje się ponad 100 modeli edukacyjnych demonstrujących różne zjawiska fizyki.

Muzeum Inżynierii Miejskiej
12 428 66 00

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.