Pozyskaj Fundusze Europejskie na rozwój Twojej firmy

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     
Slide One
Slide One

Pozyskaj Fundusze Europejskie na rozwój Twojej firmy

  • Edukacja i rozwój
Ulica
Nowogrodzka
Numer domu/lokalu
50 p.110,
Kod pocztowyFormat NN-NNN
00-695,
Miejscowość
Warszawa
fundusze unijne
08:00 - 18:00

Serdecznie zapraszamy na Dni Otwarte Funduszy Europejskich w Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości w województwie mazowieckim!

Odwiedź Nas w piątek 7 pażdziernika w naszym oddziale w Warszawie i uzyskaj kompleksowe, bezpłatne i niezobowiązujące informacje na temat możliwości pozyskania zwrotnych środków unijnych na rozwój i inwestycje w Twojej firmie!

Nasi doradcy bezpłatnie pomogą przy wypełnianiu wniosku oraz kompleksowo przedstawią Ci projekt Małej Pożyczki, w ramach której możesz ubiegać się o kwotę od 10 tys. do 250 tys. zł.

Pamiętaj! U nas nie ponosisz żadnych dodatkowych opłat i prowizji! Czekamy na Ciebie w godzinach 8:00-18:00, ul. Nowogrodzka 50 p. 110.

Skorzystaj z Funduszy Europejskich i przekonaj się, że warto!

Zapraszamy

Polska Fundacja Przedsiębiorczości
Krzysztof Malinowski tel. 880 669 994

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.