Dni Otwarte Funduszy Europejskich (DOFE) w Lokalnej Grupie Rybackiej (LGR) „Wielkie Jeziora Mazurskie”

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wyszukiwarka

Dni Otwarte Funduszy Europejskich (DOFE) w Lokalnej Grupie Rybackiej (LGR) „Wielkie Jeziora Mazurskie”

  • Turystyka
Ulica
Letniskowa
Numer domu/lokalu
13,
Kod pocztowyFormat NN-NNN
11-600,
Miejscowość
Ogonki
Questboat w porcie
09:00 - 17:00

Z okazji DOFE przygotowaliśmy dla Państwa dwie atrakcje:

1) QUESTBOATOWA PRZYGODA

Questboat – to jacht motorowy Nexus 870 Revo, który został zakupiony celem realizacji pierwszego na świecie questu wodnego z pokładu houseboata.

Questy –  gry terenowe, dzięki którym możemy poznać miejsce, jego historię, kulturę, tradycje czy panujące zwyczaje. Bawimy się ucząc i uczymy bawiąc. Wystarczy ulotka bądź aplikacja, która poprowadzi nas przez trasę questu, trasę usłaną rebusami i zagadkami. A zadaniem questowicza będzie ich rozwiązanie i odgadnięcie hasła, które doprowadzi do celu, czyli skarbu.

Dla kogo? dla każdego: mieszkańców i turystów, rodzin z dziećmi, przyjaciół, seniorów; bez ograniczeń wiekowych i światopoglądowych.

Rejsy questboatem* będą odbywały się co godzinę z pomostu przy siedzibie LGR „Wielkie Jeziora Mazurskie” w Ogonkach, ul. Letniskowa 13.

Koszt godzinnego rejsu to symboliczne 50,00 zł (max 5 osób).

Cały quest można obejrzeć tutaj:  https://www.youtube.com/watch?v=gykr-1sK6Mc

* Organizator zastrzega, że w dniu 18.09.2021r., ze względu na ograniczenia czasowe, nie będzie możliwości przepłynięcia całej trasy questu, a jedynie krótki kawałek. Cały quest trwa 3 godziny i na jego przepłynięcie można umówić się w innym terminie kontaktując się z Organizatorem, tel. 728 821 575 bądź mailowo: questboat2020@gmail.com

2) WARSZTATY EDUKACYJNE DLA DZIECI

Zapraszamy dzieci do udziału w warsztatach plastycznych i edukacyjnych, w czasie których będzie można spróbować swoich sił w quizach i zagadkach związanych z obszarem działania LGR „Wielkie Jeziora Mazurskie”. Dla zwycięzców przewidziano słodkie nagrody.

Powyżej opisane atrakcje będą odbywały się równolegle w dniu 18.09.2021 r. (sobota) przy ul. Letniskowej 13 w Ogonkach, w godzinach 09:00 – 17:00. Przy czym warsztaty edukacyjne - w siedzibie LGR a rejsy Questboatem – znad pomostu zlokalizowanego przy budynku LGR ,,Wielkie Jeziora Mazurskie”.

 

 

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka "Wielkie Jeziora Mazurskie"
87 428 29 51

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.