Przyjdź i zobacz jak umiemy projektować!

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wyszukiwarka

Przyjdź i zobacz jak umiemy projektować!

  • Edukacja i rozwój
Ulica
Czołgistów
Numer domu/lokalu
5,
Kod pocztowyFormat NN-NNN
84-300,
Miejscowość
Lębork
Uczestnicy wraz z opiekunem podczas zajęć organizowanych w ramach projektu
08:00 - 15:00

Przyjdź i zobacz jak umiemy projektować!

Już 17 września br. w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich zapraszamy do zwiedzania wystawy fotograficznej pokazującej etapy realizacji projektów Powiatu Lęborskiego z udziałem środków unijnych.

W godzinach 8:00 – 15:00 w Starostwie Powiatowym w Lęborku będzie można zapoznać się z efektami projektów:

  1. "Centrum usług społecznych w powiecie lęborskim"
  2. "Zawodowcy na topie – podniesienie jakości szkolnictwa zawodowego w powiecie lęborskim poprzez przebudowę, rozbudowę, modernizację infrastruktury szkół zawodowych w Lęborku, ich wyposażenie i doposażenie oraz kształcenie ustawiczne"
  3. "Kompetencje zawodowe inwestycją w przyszłość powiatu lęborskiego"

Serdecznie zapraszamy!

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.