Segregacja prosta sprawa ZZO Olszowa w tym pomaga

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wyszukiwarka

Segregacja prosta sprawa ZZO Olszowa w tym pomaga

  • Ekologia
Ulica
Olszowa, ul. Bursztynowa
Numer domu/lokalu
55,
Kod pocztowyFormat NN-NNN
63-600,
Miejscowość
Kępno
Widok ZZO Olszowa Sp. z o.o. z lotu ptaka
08:00 - 15:00

Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej okazji – wycieczki po zakamarkach zakładu.

Uczestników powita „OL-SOWA” maskotka Spółki. Będzie można zapoznać się z tematem segregacji odpadów i recyklingu. Zobaczyć, co dokładnie dzieje się z odpadami, które trafiają z naszych domów do Zakładu w Olszowie. Zobaczyć różne pojemniki na odpady oraz samochody, które je do Zakładu dostarczają.

Przygotowaliśmy film edukacyjny, prezentację multimedialną i odpowiemy na Wasze pytania.

W części rekreacyjnej dla naszych najmłodszych odwiedzających proponujemy zabawę na placu zabaw w "bocianim gnieździe", karuzelę tarczowa, pomost na sprężynach czy też zjeżdżalnię HIPCIO.

Chęć udziału w Dniach Otwartych prosimy zgłaszać na adres mailowy : biuro@zzo-olszowa.pl , tel. 62 78-211-90, czas wycieczki 1,5 godz., grupy 20 -25  osobowe.

Zakład Zagospodarowania Odpadów Olszowa Sp. z o.o.
62/7821190

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.