Spotkanie z doradcami zawodowymi w Kwidzynie

Serwisy Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider
Arrow
Arrow
Slider

Spotkanie z doradcami zawodowymi w Kwidzynie

  • Edukacja i rozwój
  • Warsztaty i szkolenia
Ulica
Grudziądzka
Numer domu/lokalu
30,
Kod pocztowyFormat NN-NNN
82-500,
Miejscowość
Kwidzyn
Siedziba Powiatowego Urzędu Pracy w Kwidzynie
08:00 - 14:00

Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie serdecznie zaprasza uczniów na Dzień Otwarty Funduszy Europejskich.

W ramach Dnia Otwartego będzie można spotkać się z doradcami zawodowymi, którzy pomogą określić predyspozycje zawodowe oraz poinformują o oczekiwaniach pracodawców.

W trakcie spotkania uczniowie:

  • zapoznają się z ważnymi informacjami o Unii i Funduszach Europejskich,
  • dowiedzą się jak Powiatowy Urząd Pracy pozyskuje środki finansowe z funduszy unijnych na wsparcie i aktywizację osób bezrobotnych,
  • zdobędą informację o możliwościach wsparcia osób bezrobotnych do 30 roku życia, zawodach deficytowych i nadwyżkowych na lokalnym rynku pracy.

Szacowany czas poszczególnego spotkania – około 45 minut.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Przedstawicieli szkół powiatu kwidzyńskiego zainteresowanych udziałem w Dniu Otwartym Funduszy Europejskich, prosimy o kontakt z pracownikiem Powiatowego Urzędu Pracy w Kwidzynie, Panią Moniką Oleszczak, numer telefonu: 55 267 27 69.

Zapraszamy!

Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie
Monika Oleszczak

Udostępnij

Logotypy

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.