"Tu zaszła zmiana"

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wyszukiwarka

"Tu zaszła zmiana"

  • Imprezy rodzinne
Ulica
Park Wałowa
Numer domu/lokalu
-,
Kod pocztowyFormat NN-NNN
84-200,
Miejscowość
Wejherowo
Plakat Akcji środowiskowej
10:00 - 14:00

Zapraszamy do Parku Cedron w Wejherowie!

Już 17 września 2021 r. w Parku Cedron w Wejherowie odbędzie się Dzień Otwarty Funduszy Europejskich połączony z rozstrzygnięciem konkursu plastycznego zorganizowanego przez Klub Integracji Społecznej „Śródmieście” w Wejherowie pod tytułem „Tu zaszła zmiana”.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców oraz uczestników Projektu na ul. Wałową do Parku „Cedron”, który powstał z wykorzystaniem środków unijnych jako miejsce odpoczynku i relaksu.

Podczas Dnia Otwartego będzie można:

  • obejrzeć wystawę prac wyeksponowanych na alejkach parkowych,
  • wziąć udział w konkursach i zabawach tematycznie związanych z Unią Europejską oraz sztuką,
  • skosztować poczęstunku przygotowanego dla wszystkich chętnych w postaci popcornu, waty cukrowej oraz gorących dań.

Ponadto, uczestnicy Wydarzenia będą mogli wziąć udział w zabawach przy muzyce oraz tworzyć prace z dostępnych materiałów plastycznych.

Zachęcamy do integracji, propagowania wiedzy o Unii Europejskiej oraz tworzenia sztuk plastycznych!

Gmina Miasta Wejherowa
58 677 79 79

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.