Twoja "Szansa na powrót" z PUP Gliwice

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wyszukiwarka

Twoja "Szansa na powrót" z PUP Gliwice

  • Edukacja i rozwój
Ulica
Plac Inwalidów Wojennych
Numer domu/lokalu
12,
Kod pocztowyFormat NN-NNN
44-100,
Miejscowość
Gliwice
Logo Dni Otwartych
08:00 - 15:00

Utraciłeś zatrudnienie wskutek pandemii COVID-19? Znajdujesz się w trudnej sytuacji na rynku pracy? Jesteś mieszkańcem Gliwic lub powiatu gliwickiego i poszukujesz pracy? Jeżeli na większość pytań odpowiedziałeś "tak", przyjdź, zadzwoń! Ten Projekt to Twoja "Szansa na powrót"! Czekamy właśnie na Ciebie! Daj sobie SZANSĘ! Zapraszamy do mobilnego stoiska informacyjnego w Powiatowym Urzędzie Pracy w Gliwicach. Dowiedz sie więcej i weź udział w rekrutacji do projektu!

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.