Warsztaty z ubiegania się o dotację na usługi rozwojowe

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     
Slide One
Slide One

Warsztaty z ubiegania się o dotację na usługi rozwojowe

  • Warsztaty i szkolenia
Ulica
Plac Wolności
Numer domu/lokalu
4,
Kod pocztowyFormat NN-NNN
59-220,
Miejscowość
Legnica
Warsztaty z ubiegania się o dotację na usługi rozwojowe
08:00 - 10:00

Warsztaty w zakresie ubiegania się o dotację na usługi rozwojowe w BUR odbędą się 7 października br. w godz. 8:00-10:00 stacjonarnie w Sali Konferencyjnej w Inkubatorze Przedsiębiorczości w Legnicy przy  Placu Wolności 4.

Podczas warsztatów m.in. :

  • przedstawimy zasady ubiegania się o dotację na usługi rozwojowe w ramach projektu: Kompetencje dla sektorów – gospodarka wodno-ściekowa i rekultywacja;
  • pokażemy jak poprawnie wypełnić formularz zgłoszeniowy Przedsiębiorstwa do projektu.
  • przeprowadzimy instruktaż założenia konta w Bazie Usług Rozwojowych dla Twojej firmy.

Adresatami wydarzenia są mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa funkcjonujące w sektorze gospodarki wodno-ściekowej i rekultywacji oraz pozostałe osoby zainteresowane.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Konieczny wcześniejszy zapis poprzez wysłanie maila z informacją „ TAK-DOFE” na adres gwsir@arleg.eu.

Serdecznie zapraszamy!

Agencja Rozwoju Regionalnego „ARLEG” S.A.
76 862 27 77 wew. 61; gwsir@arleg.eu

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.