Wsparcie Ełckich rodzin w ECRS

Serwisy Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     
Slide One
Slide One

Wsparcie Ełckich rodzin w ECRS

  • Imprezy rodzinne
  • Warsztaty i szkolenia
Ulica
Kościuszki
Numer domu/lokalu
27a,
Kod pocztowyFormat NN-NNN
19-300,
Miejscowość
Ełk
ECRS logo
10:00 - 14:00

Chcesz, aby Twoje dziecko miało różnorodne zainteresowania, rozwijało zdolności manualne i poprawiało koncentrację?

Zapraszamy na warsztaty artystyczne skierowane do całych rodzin.

Nasze zajęcia otwarte to nie tylko miłe i kreatywne spędzanie czasu, możliwość realizacji różnorodnych pomysłów artystycznych i ogrom pozytywnych emocji, ale także rozwijanie zdolności i cech osobowościowych, przydatnych później w szkole oraz w dorosłym życiu.

Poprzez zajęcia, w których uczestniczyć będą dzieci wspólnie z opiekunami/ rodzicami nastąpi zacieśnienie rodzinnych więzów.

Przy wykonywanej pracy dziecko i opiekun, jeżeli tylko będą chcieli dobrze wykonać swoją pracę, będą musieli współpracować i być kreatywnymi.

Wydarzenie jest bezpłatne.

Rezerwacja miejsc na warsztaty pod nr tel. 87 732 64 45.

Gmina Miasto Ełk/Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Ełku
877326445

FE barwy RP MR EFSI poziom pl 01

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.