Z Funduszami na TY - rozwiń swój potencjał

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     
Slide One
Slide One

Z Funduszami na TY - rozwiń swój potencjał

  • Warsztaty i szkolenia
Ulica
pl. gen. J. Bema
Numer domu/lokalu
3,
Kod pocztowyFormat NN-NNN
33-100,
Miejscowość
Tarnów
Doradca zawodowy - pomoc w opracowaniu CV
08:00 - 15:00

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane poznaniem zasad profesjonalnego opracowania dokumentów aplikacyjnych do Punktu Konsultacyjnego CV w Powiatowym Urzędzie Pracy w Tarnowie. Z konsultacji mogą skorzystać wszystkie osoby zainteresowane, w tym klienci Urzędu, osoby uczące się, a także osoby pracujące planujące zmianę pracy. Zapewniamy fachową pomoc doradców zawodowych w przygotowaniu CV lub wskazówki do modyfikacji CV.
Zapraszamy do budynku Powiatowego Urzędu Pracy na konsultacje CV w dniu 07.10.2022 r. w godzinach 08.00 – 15.00

08:00 - 15:00

Zapraszamy do kontaktu ze specjalistą ds. programów (kontakt telefoniczny). Podczas telefonicznego dyżuru będą udzielane informacje i wyjaśnienia na temat projektów realizowanych ze środków Funduszy Europejskich w Powiatowym Urzędzie Pracy w Tarnowie.
Zapraszamy zarówno osoby bezrobotne jak i pracodawców oraz wszystkich zainteresowanych pozyskaniem wiedzy na temat możliwości aktywizacji zawodowej oraz tworzeniem nowych miejsc pracy w ramach środków Funduszy Europejskich.
Dyżur zaplanowany jest w dniu 07.10.2022 r. w godzinach od 08.00 do 15.00.

09:00 - 10:00

Zapraszamy pracodawców na spotkanie online w dniu 07.10.2022 r. o godz. 9.00. Uczestnicząc w spotkaniu pracodawcy uzyskają wiedzę na temat możliwości pozyskania środków w ramach Funduszy Europejskich na tworzenie nowych miejsc pracy co korzystnie wpłynie na rozwój firmy.
Spotkanie realizowane będzie na platformie zoom.

11:00 - 14:00

Zapraszamy na spotkanie skierowane do studentów kończących edukację w Wyższych Szkołach w Tarnowie. Uczestnikom zostaną zaprezentowane procedury przyznawania środków na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej w ramach Funduszy Europejskich, warunki jakie należy spełniać aby otrzymać dotację w Powiatowym Urzędzie Pracy w Tarnowie, wymaganych dokumentów oraz sposób wypełniania wniosku.
Spotkania zaplanowane są w dniu 07.10.2022 r. w godzinach od 11.00 do 14.00. i odbędą się na terenie Wyższych Szkół.

07:00 - 23:55

Zapraszamy osoby poszukujące zatrudnienia do zapoznania się z udostępnioną na stronie PUP prezentacją „CV - Twoja wizytówka na rynku pracy”. Prezentacja została opracowana z myślą o osobach , które chcą samodzielnie opracować CV i szukają praktycznych wskazówek w tym zakresie. Poprowadzimy zainteresowane osoby krok po kroku dzięki czemu osoby będą potrafiły samodzielnie opracować dobrej jakości CV.

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.