Zabawy integracyjne w Klubie Osiedlowym "BAZA"

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     
Slide One
Slide One

Zabawy integracyjne w Klubie Osiedlowym "BAZA"

  • Edukacja i rozwój
Ulica
Łokietka
Numer domu/lokalu
5,
Kod pocztowyFormat NN-NNN
84-300,
Miejscowość
Lębork
plakat DOEF
08:00 - 20:00

Zapraszamy na zabawy i spotkania w Klubie Osiedlowym BAZA w Lęborku przy ul. Łokietka 5.

W godz. 11:00-14:00 odbędzei się spacer po obszarze rewitalizowanym Lębork Nowy Świat, gdzie odwiedzimy podwórka integracyjne i tereny rekreacyjne. 

W godz. 14:00-17:00 zaplanowane są zabawy integracyjne z animatorami społecznymi oraz atrakcje w postaci waty cukrowej, popcornu, zdjęcia z pluszowymi maskotkami.

Będzie również możliwość spotkania i rozmowy z wolontariuszami z zagranicy, poznanie kultury i zwyczajów innych krajów, a także uzyskania informacji nt. możliwości ubiegania się o środki z Unii Europejskiej.

Przez cały dzień będzie można obejrzeć wystawę fotografii przedstawiających rewitalizację obszaru Lębork Nowy Świat, a także ten sam rejon miasta za dawnych lat (porównanie obszaru kiedyś i dziś).

W godz. 10:00-16:00 zapraszamy do zwiedzania Wieży Ciśnień w Lęborku przy ul. Pięknej 1. 

Wystawa stała przedstawia zabytki archeologiczne z okresu wpływów rzymskich, okresu wędrówek ludów oraz wczesnego średniowiecza przede wszystkim z okolic Lęborka, a także sąsiednich powiatów.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny - wstęp wolny dla wszystkich zainteresowanych osób.

Gmina Miasto Lębork
59 86 37 711

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.