Znajdź swój kapitał z Discovery Ventures

Serwisy Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider
Arrow
Arrow
Slider

Znajdź swój kapitał z Discovery Ventures

  • Warsztaty i szkolenia
Ulica
Traktorowa
Numer domu/lokalu
126,
Kod pocztowyFormat NN-NNN
91-204,
Miejscowość
Łódź
Logo Dni Otwartych
11:00 - 14:00

Znajdź swój kapitał z Discovery Ventures Masz pomysł na startup, a może już nawet firmę, a masz problem z kapitałem, bez którego nie ruszysz z wdrażaniem swojej innowacji? Jest na to sposób. O godzinie 12:00 zapraszamy na prezentację, w której przedstawimy możliwości dla startupów, jakie daje współpraca z Discovery Ventures - funduszem typu Venture Capital (VC), gotowym do inwestowania w ludzi z dobrym pomysłem. Na prezentację zapraszamy młodych naukowców, którzy chcą się dowiedzieć, jak rozwinąć swój pomysł i na nim zarobić. Prezentacja jest kierowana szczególnie do osób, które zrealizowały już prace badawcze (lub właśnie je prowadzą) i chciałby się dowiedzieć, jak je skomercjalizować czy uzyskać finansowanie pozwalające wprowadzić produkt na rynek.

Zapraszamy na prezentację funduszu Discovery Ventures Sp. z o.o. realizującego projekt z programu Bridge Alfa (www.discovery.fund) Traktorowa 126, biuro Inkubatora Cubaseed, VI piętro.

Zapraszamy też na prezentację inkubatora przedsiębiorczości o godzinie 11:00 gdzie będzie można dowiedzieć się jak uzyskać wsparcie w założeniu firmy, gdzie znaleźć „dostępne/tanie biuro” bez długich zobowiązań oraz ofertą usług dodatkowych. Będzie można zapoznać się również z ofertą szkoleń w zakresie prowadzenia firmy w Internecie takich jak:

• Bezpieczeństwo e-usług w Internecie

• Pozyskiwania klientów - proces pozyskiwania klienta, metody

• Oferta handlowa - jak przygotować ją skutecznie i profesjonalnie

• Techniki i zasady sprzedaży e-usług • (i wiele innych).

Discovery Ventures Sp. z o.o.
695 881 883

Udostępnij

Logotypy

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.