ZOBACZ TEATR MUZYCZNY W GDYNI W JEDNĄ GODZINĘ LEKCYJNĄ

Serwisy Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider
Arrow
Arrow
Slider

ZOBACZ TEATR MUZYCZNY W GDYNI W JEDNĄ GODZINĘ LEKCYJNĄ

  • Kultura i sztuka
Ulica
Pl. Grunwaldzki
Numer domu/lokalu
1,
Kod pocztowyFormat NN-NNN
81-372,
Miejscowość
Gdynia
ZOBACZ TEATR MUZYCZNY W GDYNI W JEDNĄ GODZINĘ LEKCYJNĄ
09:00 - 12:00

Odkryjemy przed Państwem tajemnice kulis i teatralnych zakamarków. Pokażemy miejsca, w których powstają nasze spektakle. Zabierzemy Państwa w niezwykłą podróż po teatralnych pracowniach, w których powstają m.in. kostiumy, buty i rekwizyty. Będzie można się przekonać jakie możliwości techniczne i multimedialne ma Teatr Muzyczny w Gdyni dzięki Funduszom Europejskim. Będzie można również wejść w scenografię i poczuć się jak aktor aktualnie granego spektaklu „Chłopi”.

Zapraszamy do Teatru Muzycznego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni. Istniejący od 1953 roku obiekt dzięki finansowemu wsparciu Unii, od 2013 roku jest największym i najnowocześniejszym teatrem muzycznym w Polsce.

 

Rozbudowa Teatru Muzycznego w Gdyni rozpoczęła się w listopadzie 2010 r. W ramach inwestycji wybudowano Nową Scenę na 360 miejsc, którą otwarto w marcu 2012 r. Ma osobne wejście, foyer, kasy biletowe, szatnie i garderoby. Ostatnim, ale i największym, etapem przedsięwzięcia była przebudowa Dużej Sceny. Jej widownia zwiększyła się z 693 do 1070 miejsc, prawie dwa razy większe jest też foyer. Wraz ze 150 miejscami w istniejącej wcześniej sali kameralnej, trzy sceny gdyńskiego teatru pomieszczą łącznie 1580 osób.

Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej
58 7855818

Udostępnij

Logotypy

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.