Zwiedzanie Europejskiej Sceny Jaracza

Serwisy Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider
Arrow
Arrow
Slider

Zwiedzanie Europejskiej Sceny Jaracza

  • Kultura i sztuka
Ulica
al. 3 Maja
Numer domu/lokalu
12,
Kod pocztowyFormat NN-NNN
97-300,
Miejscowość
Piotrków Trybunalski
Zwiedzanie Europejskiej Sceny Jaracza
12:00 - 15:00

Miasto Piotrków Trybunalski w tym projekcie występuje w roli partnera. Rolę lidera projektu wypełnia Teatr im. Stefana Jaracza w Łodzi.

Projekt zakłada modernizację obiektów współrealizatorów projektu, w wyniku której powstaną profesjonalne sceny teatralne na europejskim poziomie przy zachowaniu dotychczasowych funkcji obiektów (np. kinowej). Zgodnie z intencją podmiotów zaangażowanych w projekt, sale te będą miały charakter uniwersalny, pozwalający na organizację różnorakich przedsięwzięć kulturalnych.

Teatr im. Stefana Jaracza w Łodzi będzie realizował stałą współpracę artystyczną na zasadach repertuarowych z partnerami projektu na podstawie wcześniej zawartych umów (jednak nie na zasadzie wyłączności).

Udostępnij

Logotypy

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.